Çin Takvimi tutuyormu, takvime göre hamile kalınırsa doğru çıkıyormu

Çin takvimi tutuyormu? Çin takvimine göre hamile kalsam istediğim cinsiyette bebebeğim olurmu? , hesaplama doğru çıkarmı? Kız bebeğim olması için ne zaman hamile kalmalıyım? Erkek bebek için hangi yaşta ve ayda gebe kalmalıyım? Çin takvimi gerçekten doğru çıkıyormu?
İşte herkes bu soruların yanıtını merak ediyor ve konu hakkında bilgiler edinmeye çalışıyor, öncelikle en başta belirtelim ki bu bilimsel bir yöntem değil, fakat çinliler yüzyıllar boyunca kadınlarının doğum tarihleri ve gebe kaldıkları ile doğum yaptıkları zamanları kayıt altına almışlar ve sonuç olarak ortaya bir çizelge bir çin takvimi tablosu çıkmış. Çin milleti de çok kalabalık olduğu için bu ortaya çıkan veriler istez istemez bir istatistiki havuz verisi oluşturmaktadır ve birçok kişi de bu verilere inanmaktadır. Günümüzde yabancı ülkelerden insanlar bile çin takvimini öğrenip ona göre hesaplama yapıp istedikleri cinsiyette bebekleri olması için çabalamaktadırlar. Aynı şekilde birçok Türk anne de çin takvimini merak etmekte ve öğrenip ilerideki hamilelikleri için en doğru zamanı öğrenmeye çalışmaktadırlar.


Çin takvimi hesaplaması biraz karışık olduğundan bu hesaplama için otomatik bir yöntem bile geliştirdik. Fakat hala yine birçok anne adayı doğum tarihini ve son adet tarihini bize gönderip bebeğimin cinsiyeti nedir diye sormaktadırlar. Soru sormak yerine yapmanız gereken çok basit, kendi doğum tarihinizi elbet biliyorsunuz ve son adet tarihinizi de biliyorsunuz ve hamileliğiniz kesinleşince otomatik hesaplama sayfamızdan bu bilgileri girerek hesaplama yaptırmalısınız. Altaki arka planı kırmızı ve yazısı beyaz olan linke tıklayarak ilgili sayfamıza ulaşabilirsiniz.
Çin Takvimine Göre Otomatik Bebek Cinsiyeti Hesaplama

Sitemizde hesaplama yapıp da (tabi eğer doğru şekilde hesaplama yaptıklarını farzederek) oy vermek isteyenler için bir anket kısmı da açtık, bu anketteki oran evet tutuyor diyenler %60, hayır tutmadı diyenler %40 olarak sürüp gitmektedir. Çin takvimi anketi bağlantısından bu anketteki güncel duruma bakabilirsiniz.

Hamile kalma şansı en yüksek günler hangileridir, Ovulasyon Yumurtlama Günleri